Bu alanlarla ilgili ücretsiz ürün ve fırsatlardan faydalanmak istiyorsan KozmetikKişisel BakımSeyahatModaGıda Bebek-ÇocukSporTemizlikKitapAksesuar Oyun (PC-PS4-XBox)Evcil HayvanÇiçek

Muhteşem Ücretsiz Ürünler · Avantajlı Kutular · İndirim Fırsatları ve Kampanyalar

Nasıl Çalışır?

Pack<span class='text-bold'>İyi</span>'ye Katılın
1
Packiyi Nedir? dediğini duyar gibiyiz

Packiyi (Pek-İyi) kullanıp test etmen ve fikirlerini rahatça paylaşman için ücretsiz ürün gönderimi sağlayan bir platformdur. Packiyi sadece ücretsiz ürün mü gönderiyoruz? Tabi ki hayır! Çeşitli fırsatlar & indirim kodları ve çok daha fazlasını sunuyoruz.

Hediye + Teklif Almak için Şansınızı Artırın
2
Packiyi’ye Katılmak

60 saniyeden kısa süren kayıt formunu doldurarak Packiyi ailesine katılabilir, ürün ve fırsatlardan faydalanmaya başlayabilirsin. Packiyi’ye kayıt olmak için hemen tıkla.

Tekliflerden Haber Alın, İstediğinizi Kabul Edin!
3
Seni daha yakından tanıyalım

Ürün gönderimlerinde marka partnerlerimiz tarafından belirlenen hedef kitlelere öncelik verilmektedir. Bu sebeple profilinde bulunan formları ne kadar doğru ve eksiksiz doldurursan, seni o kadar iyi tanır, en doğru ürün ve kampanyaları beğenine sunabiliriz.

Etkileyici Kutuları Alın ve Ürünlerin Keyfini Çıkarın
4
Ücretsiz kutu ve kampanyalardan istediğini seç

Profiline uygun ücretsiz kutu ve fırsatlar olduğunda bildirim almaya başlayacaksın. Belirli sayıda sunulacak ürün ve fırsatları talep ederek ürünlere bir adım daha yaklaşabilirsin.

Yorumların bizim için önemli.
5
Yorumların bizim için çok değerli

Gelen her Packiyi kutusunda bulunan ürünler ile ilgili doğru ve tarafsız yorumlarını paylaşman çok önemli. Marka partnerlerimizin bu yorumları detaylı olarak inceleyip dikkate aldıklarını unutma!


Daha Fazla Teklif ve Hediye İçin Hazır Olun!
6
Tamamen Ücretsiz!

Sunduğumuz fırsat ve ürünler tamamen ücretsizdir. Tek yapman gereken kayıt olup ürünlerin gelmeye başlamasını beklemek. Tabi sonrasında da yorumlarını bizimle paylaşmak. Packiyi’li olmak işte bu kadar kolay!

Aramıza katılmak için ne bekliyorsun?

Muhteşem Ücretsiz Ürünler

Ücretsiz Kargo

İndirim Fırsatları

Ve Çok Daha Fazlası


PACKİYİ SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl çalıştığımız ve bize nasıl ulaşabileceğin hakkında bilgi edinebilirsin.