Bu alanlarla ilgili bir Influencer isen KozmetikKişisel BakımSeyahatModaGıda Bebek-ÇocukSporTemizlikKitapAksesuar Oyun (PC-PS4-XBox)Evcil HayvanÇiçek

Muhteşem Ücretsiz Ürünler · Sponsorlu Tanıtım Kampanyaları · Satış Ortaklığı ile Gelir İmkânı

Nasıl Çalışır?

Pack<span class='text-bold'>İyi</span>'ye Katılın
1
Hala Packiyi Influencer’ı olmadın mı?

Kayıt olduktan sonra Hesabım – Profil sayfasında bulunan Influencer başvuru formunu doldurarak sende hemen Packiyi Influencer’ı ol ve fırsatlardan faydalanmaya başla. (Hesabım-profil kısmını linkleyelim anketin olduğu sayfaya)

Hediye + Teklif Almak için Şansınızı Artırın
2
Doğru Marka İş birliği için Packiyi Yanında

Profilinde bulunan formları ne kadar doğru ve eksiksiz doldurursan, seni o kadar iyi tanır, en doğru marka ve kampanyalar ile eşleştirebiliriz. Kendini bize ne kadar tanıtırsan bizim de seni marka partnerlerimize o kadar anlatabileceğimizi unutma!

Tekliflerden Haber Alın, İstediğinizi Kabul Edin!
3
Tekliflerden Haber Al, İstediğini Kabul Et!

Packiyi Influencer’ı olarak kabul edildikten sonra, ücretsiz ürünler ve kampanya teklifleri için bildirim almaya başlayacaksın. Her teklifi, gelir modelini, markayı, ürünleri ve kampanya kurallarını gözden geçirme fırsatın olacak. Daha sonra gelen kampanyalar ve ürünler arasından istediğini talep edebilirsin. Karar senin!

Etkileyici Kutuları Alın ve Ürünlerin Keyfini Çıkarın
4
Influencer Puanı

Packiyi ailesi olarak Influencerlarımızı takipçi sayısı, beğeni adedi gibi manipüle edilebilir veriler yerine geliştirdiğimiz Influencer Puanı metodolojisi ile takip ediyoruz. Bu sayede ne kadar başarılı isen Packiyi’den o kadar fazla gelir elde ediyorsun. Kısacası her şey senin elinde 😊

Yorumların bizim için önemli.
5
Dene Yorumla – Tanıt Kazan

Packiyi kutuları içinde bulunan ürünleri deneyip yorumlarını bizimle ve takipçilerinle paylaşman çok önemli. Yapacağın paylaşımları ile hem markaların dikkatini çekebilir hem de takipçilerinin yapacakları satın alımlar üzerinden gelir elde edebilirsin.


Daha Fazla Teklif ve Hediye İçin Hazır Olun!
6
Daha Fazla Teklif, Kampanya ve Ürün İçin Hazır Olun!

Packiyi, Micro Influencerların sosyal medyadaki gücünü etkili kullanma ve bunu gelire dönüştürmeleri için yaratılmış bir platformdur. Sende sosyal medyadaki gücüne güveniyorsun hemen Packiyi Influencer’ı olmak için başvurabilirsin.

Aramıza katılmak için ne bekliyorsun?

Muhteşem Ücretsiz Ürünler

Sponsorlu Tanıtım Kampanyaları

Satış Ortaklığı


PACKİYİ SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl çalıştığımız ve bize nasıl ulaşabileceğin hakkında bilgi edinebilirsin.